Einsteintelescoop: expo & presentatie
| Datum: | Van zaterdag 14 februari 2026 tot woensdag 18 februari 2026, van 13u00 tot 17u00 |
| Organisatie: | Einsteintelescoop UAntwerpen |
| Locatie: | Agora Stadscampus | Universiteit Antwerpen | Grote Kauwenberg 2, 2000 Antwerpen |
| Meer info: | Bezoek de expo... ... en volg een korte presentatie Datum: Zaterdag 14, maandag 16, dinsdag 17 en woensdag 18 februari 2026 Expo: vrij toegankelijk van 13 tot 17 uur Presentatie: om 14 en 16 uur korte en vrijblijvende uitleg over de Einsteintelescoop. |
Bezoek de expo...
Hoe ziet die ondergrondse telescoop eruit? Zet een VR-bril op en beleef het in Virtual Reality. Word even Einstein himself en wandel door de Einsteintelescoop. Kom gewoon langs, voor een kwartiertje of een uur: wetenschapsplezier gegarandeerd!
... en volg een korte presentatie
Elke dag geeft dr. Hans Van Haevermaet om 14 uur en 16 uur een korte presentatie over de telescoop. Geen ingewikkelde formules, wel begrijpbare uitleg over dit project. Achteraf is er tijd voor vragen. De presentaties zijn gratis. Inschrijven is niet nodig..
- Datum: Zaterdag 14, maandag 16, dinsdag 17 en woensdag 18 februari 2026
- Expo: vrij toegankelijk van 13 tot 17 uur
- Presentatie: om 14 en 16 uur korte en vrijblijvende uitleg over de Einsteintelescoop.
- Locatie: Agora Stadscampus Universiteit Antwerpen, Grote Kauwenberg 2 2000 Antwerpen